جزئیات اثر

فقط برو بازی ارسال شده توسط جواد سلجوقی راد پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۱/۲۱ اثری از :جواد سلجوقی راد درباره اثر :به نام خدا
بازی فقط برو
یک بازی هیجانی در طی 3 فصل که در هر فصل 10 مرحله وجود دارد. پس از طی کردن هر 5 مرحله میتوانید بازی را ذخیره کنید. با کلید‌های جهت دار میتوانید شخصیت بازی را حرکت دهید.
تصاویر :
دانلود بازی
1.5 از 5 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 33 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 12 /100
امتیاز فنی : 30 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  بازی‌های فلش آنلاین مشابه این عنوان زیاد هستند و بعضی از آنها هم بازی‌های بسیار موفق و پر مخاطبی می‌باشند. برای ارتقای این محصول می‌توانید از آنها الگو برداری کنید. سعی کنید در هر یک از زمینه‌های هنری، موسیقی و طراحی بازی و فنی حداقل‌ها را رعایت کنید. آیکون بازی هم حتما نیاز به اصلاح دارد.
  -
  سعی کنید سختی بازی مرحله به مرحله رعایت کنید در بعضی مراحل واقعا گذروندن مرحله کار خیلی سختیه البته علت دیگر این امر کنترل سخت پلیر هست که بهتر بود در نقاط لبه ای بلوک‌ها حرکت تمیزتری داشته باشه.بعلاوه استفاد از یک موزیک بکگراند مناسب هم به جذابیت بیشتر کمک می‌کنه.
  -
  کمی بر روی زیبایی مراحل کار شود. همچنین لازم است روونی بازی بیشتر باشد و فاقد باگ شود. ایده‌ی فرار از گلوله‌های ایده‌ی جالبی بود.
  -
  -
  اضافه کردن انیمیت صورت به کاراکتر اصلی همچنین Muzzle flash و hit effect می‌تواند گرافیک بازی را بهبود بخشد.
  -
  گیم پلی بازی درگیر کننده نیست و نمی‌تونه مخاطب رو در بازی نگه داره. تغییرات زیادی باید در همه‌ی بخش‌ها ایجاد کنید. از طراحی بازی گرفته تا طراحی مکانیسم‌های جدید و متعادل کردن مراحل.
  -
  صداگذاری بازی انجام شود- از مرحله حدودا 10 به بعد آبجکت‌های سفیدی به صورت شانسی جلوی راه کاراکتر قرار میگیرند که بعضی موقع‌ها نمیشه از آن‌ها رد شد - کلمه منو از نظر املایی اشتباه نوشته شده است با menu جایگزین کنید - اسم بازی منحصر به فرد نیست.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)