جزئیات اثر

بازی دفاع از فضا بازی ارسال شده توسط مجتبی جلال نژاد پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۳/۱ اثری از :"علم و گیم"
طراح : مجتبی جلال نژاد
برنامه نویس : عرفان توکلی
گرافیست : افشین محمودیان و نسترن حکیمی اقدم
درباره اثر :ابتدا این بازی در مسابقات IRAN GDC 2014 ساخته شد که در بین 34 تیم شرکت کننده از دانشگاه‌های معتبر کشور و نیز شرکت‌های آزاد و تیم‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای ، مقام اول را کسب کرد. بعد از مسابقات هم تغییراتی روی بازی انجام شد و به این جا رسید.
این بازی دو بعدی است که بر مبنای کسب تجربه کاراکتر بازی کسب تجربه کرده و بازی را به سمت مراحل بعدی می‌کشاند.
سبک بازی هم اکشن است و بازی بصورت level base می‌باشد.
تصاویر :
دانلود بازی
2 از 3 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 67 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 60 /100
امتیاز فنی : 62 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۳:۰۷

  گیمپلی نوآورانه و جالبی بود، یک اشتباه خیلی بزرگ در گیم پلی هست، بازیکن نمی‌بازه! گرافیک زیبا بود اما بهتر از این هم می‌تونست باشه؛ در مجموع جالب و سرگرم کننده بود اما انتظار بیشتری داشتم. لطفا آیکون بازی رم اصلاح کنید.
  -
  گیمپلی نوآورانه و جالبی بود، یک اشتباه خیلی بزرگ در گیم پلی هست، بازیکن نمی‌بازه! گرافیک زیبا بود اما بهتر از این هم می‌تونست باشه؛ در مجموع جالب و سرگرم کننده بود اما انتظار بیشتری داشتم.
  -
  بازی خیلی خوبیه و استانداردهای یک بازی خوب در این بازی رعایت شده است.موزیک مناسب در کنار گرافیک خوب و البته طراحی مناسب بازی از محاسن این بازی خوب است.
  -
  -
  -
  سبک Vector این بازی بسیار زیبا بوده و با تنوع رنگ در تصاویر پس زمینه و کمی جزئیات بیشتر در سطح کره و افزودن خروج یا بازگشت به HUD از آن بازی جذابتری ساخت
  -
  بازی بسیار خوش ساختی هست. با این که در زمان محدودی ساخته شده. ایده‌ی بازی بسیارزیباست ولی گیم پلی کوتاه هست. با ایجاد مکانیسم‌های جدید در مراحل و تغییر پلتفرم (برای گوشی‌های همراه) می‌تونیم بازی جذابی رو ببینیم.
  -
  بهتر است مراحل بازی بیشتر شود و رد کردن مراحل کمی سخت‌تر باشد.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)