جزئیات اثر

محله باصفا بازی ارسال شده توسط محمد مهدی شقایقی پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۴/۳/۱ اثری از :تولید شده در موسسه مهاد (شرکت سوشیانت شیراز) درباره اثر :بازی سبک زندگی ایرانی اسلامی "محله با صفا" ویژه خانواده‌های ایرانی تولید شده است.
یک بازی جذاب و منحصر بفرد که قرار است همراه با اهالی باصفای خود، میهمان خانه‌های شما باشد. فرقی نمی‌کند موبایل داشته باشید یا تبلت، درهر صورت می‌توانید ساعات خوشی را در این محله سپری کنید.
"محله باغ صفا" متشکل از 29 بازی کوچک (متناسب با قابلیت‌های سیستم عامل اندروید) است . این بازی‌ها در پنج دسته بازی‌های مرتبط با "دغدغه‌های خانواده ها"، یک دسته بازی‌های مرتبط با "مسجد"، یک دسته بازی‌های مرتبط با "سفر" و یک بازی نهایی با موضوع معرفی "دستاوردهای علمی، هسته ای، نظامی و ... جمهوری اسلامی ایران" طراحی شده اند.
تصاویر :
دانلود بازی
2 از 6 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 37 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 61 /100
امتیاز فنی : 52 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۳:۰۷

  آیا برای تولید این بازی از حمایت ارگان‌ها یا تهیه کنندگان خصوصی کمک نگرفته اید؟ لطفا پاسخ خود را برای ایمیل جشنواره بفرستید.
  -
  زحمت زیادی کشیده شده اما پرش‌های زیادی در موضوع مراحل دیده میشه و تمرکز خاصی روی بازی وجود نداره که پلیر رو بخواد درگیر کنه.
  -
  -
  -
  آرت بسیار عالی
  -
  بازی طراحی هنری خوبی داشت. بیشترین کمبود در بخش طراحی مینی گیم‌ها احساس میشد. بازی نیازمند ایجاد چالش‌های بیشتری برای گیمرهاست.

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)