جزئیات اثر

دهکده لوطیا بازی ارسال شده توسط محسن پیری زاده پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۱ اثری از :محسن پیری زاده
محمد پیری زاده
میثم پیری زاده
درباره اثر :داستان بازی دهکده لوطیا از آنجا شروع میشود که اداره امنیه برای دستگیری قاتلی فراری با نام "قدرت" به مشکل اساسی برمیخورد. مشکل از این قرار است که مخفیگاه قدرت در منطقه ای عجیب با نام "دهکده لوطیا" با مردمانی متفاوت میباشد، به طوری که چندین مأمور زبده ارسالی از طرف امنیه به این دهکده، بدون کوچک‌ترین اطلاعاتی از آنجا بازگشتند.
بدین جهت اداره امنیه به عنوان آخرین راهکار خود، از کارآگاه غلوی (Ghalavi)، معروفترین کارآگاه کشور درخواست همکاری میکند. و از این رو بازیکننده در نقش کارآگاه غلوی در یک بازی ماجرایی با لایه طنز به دنبال نشانه هایی از قدرت میگردد.
تصاویر :
2 از 8 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 33 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 36 /100
امتیاز فنی : 37 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  بازی قشنگی بود خسته نباشید، معلومه که خیلی براش وقت گذاشتید (مخصوصا صداگذاری). نمی‌دونم چرا گرافیک کارتون شکرستان انقد بین بازیسازهای مستقل طرفدار داره! روند بازی کند بود، اما کنجکاو کننده. پیشنهاد می‌کنم روند بازی رو کمی سریع‌تر کنید.
  -
  مینی گیم‌های تعبیه شده در بازی شبیه هم هستند که نیاز به تنوع بیشتری داره و نکته‌ی بعد یک خطی بودن روند بازیه !
  -
  کار خوبیه اما کیفیت صدای گوشنده مخصوصا گوینده‌ها خیلی ضعیفه. فضا سازی کمی انجام شده. کلیک بر روی دکمه‌های بازی سخته.
  -
  -
  بسیار خوب. بر پویایی صحنه بافزایید.
  -
  بازی در سبک ادونچر ساخته شده ولی در طراحی مکانیسم‌ها هر ادونچر بازی رو از خودش دور میکنه. طراحی معماها باید با توجه به اطلاعات داخل بازی طراحی بشه . آزمون و خطا روش خوبی برای حل معما نیست. در طراحی معماها از مکانیسم پیدا کردن اشیا استفاده کرده اید ولی طراحی بد هنری باعث شده این قسمت از گیم پلی عملا زیاد جالب اجرا نشده باشه. پیشنهاد می‌کنم بازی‌های قوی در این سبک را بازی کنید و از اون‌ها الهام بگیرید. grim fandango ، the longest journey ، syberia series

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)