جزئیات اثر

مشکلات بازی سازان مستقل مقاله ارسال شده توسط میلاد بنکدار سخی ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۴ اثری از :میلاد بنکدار سخی درباره اثر :دراین مقاله نحوه تشکیل گروههای بازی ساز و علل و عواملی که موجب خروج آنها از صحنه این صنعت می‌شود را تحت عنوان مشکلات درونی و بیرونی مورد بررسی قرار می‌دهیم و پشنهاداتی به صورت ضمنی و همچنین در مواردی صریح و روشن جهت بیرون رفت از این مشکلات ارائه داده می‌شود.
دانلود مقاله
4.17 از 6 امتیاز
امتیاز کل : 55 /100

1 نقد داور

 • دکتر محمدحسین رضوانی ۱۳۹۴/۶/۱۵ ۱۹:۰۹

  این اثر به تشریح مشکلات بازیسازان مستقل کشور می‌پردازد و آن را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد. با توجه به موضوع همایش، اثر در حوزه موضوعی همایش قرار دارد لیکن بیشتر مناسب مطرح شدن در ستون ویژه بازی‌های رایانه ای در جرائد عمومی کشور می‌باشد تا چاپ شدن به عنوان یک مقاله علمی.
  این اثر به صورت یک تحقیق عمومی با روش پنل خبرگان تهیه شده است و به نوبه خود ارزشمند می‌باشد.
  اثر به لحاظ ساختاری تقریبا خوب سازماندهی شده است و در بیان منظور خود موفق بوده است. مهم‌ترین ضعف‌های اثر به قرار زیر هستند:
  1- بیان مطلب به صورت تخت و بدون توجه به سبک مقاله نویسی می‌باشد. خصوصا به فایل راهنمای مقالات اصلا توجه نشده است.
  2- از مراجع و رفرنس‌ها اصلا استفاده نشده است! (البته خود مولف نیز اذعان نموده است که این اثر را با بهره گیری از تجارب خود در کارگروه فرهنگی بنیاد تهیه نموده است)
  به هر حال با توجه به اهمیت موضوع طرح مشکلات بازیسازان، باید گفت مشارکت نویسندگان محترم در همایش قابل تقدیر است.
  پیشنهاد می‌گردد مولف محترم با راهنمایی برگزارکنندگان همایش اقدام به رایزنی برای چاپ اثر در جراید و روزنامه هایی که ستون یا صفحه هنری-فرهنگی دارند نماید. طرح این موضوع برای اطلاع عموم جامعه مفید و روشنگر خواهد بود.

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)