جزئیات اثر

قهرمانی به نام ایرومن3 بازی ارسال شده توسط مهدی حاجتی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۴ اثری از :مهدی حاجتی درباره اثر :سلام
اقایون داداشام گفته باشم این بازی واس ماس یعنی کولش ماس ماس و طبق نظرات نسخه سوم ساخته شد
گفته بودید راه رو نمیبینم درستش کردم گفتین موانع زیاده کمش کردم و مراحل اولو اسون کردم و تنوع دیوارو زیاد کردم و در مراحل باید سکه بخورید و رکورد بزنید
بازی که برخلاف گرافیک کمش میتونه شما رو ساعت‌ها سرگرم کنه.

داستان بازی: ایرومن افسانه ای داره میاد به زمین اما در راه به اشباح و موانعی بر میخورد
که شما باید او را هدایت کنید.موفق باشید

لطفا نظرات خود را درباره گرافیک ندهید چون خودم میدونم گرافیکش بد هست . لطفا درباره چیز‌های دیگه نظر بدید.
تصاویر :
دانلود بازی
2.73 از 13 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 15 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 20 /100
امتیاز فنی : 21 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  ایده بازی کاملا تکراری و پیاده سازی ضعیف است. کاش گیمپلی را نوآورانه انتخاب می‌کردید. در این جشنواره تکیه ما روی بازی هایی با مکانیک و گیمپلی نوآورانه است.
  -
  از همون ابتدا بازی سخت هست ! واین موجب می‌شه پلیر نتونه رابطه‌ی خوبی با بازی برقرار کنه و از ادامه‌ی بازی زده میشه.بهتر بود سرعت حرکت به مرور زیاد بشه و دشمنان به مرور زیاد بشن.در بعضی موارد هم با اینکه برخورد با دشمن داریم بازی رو نمی‌بازیم.
  -
  آرت بسیار ضعیف. با کار‌های حرفه ای‌تر مقایسه کنید تا بتوانید آؤت بهتری تهیه کنید. گیم پلی تکراری و تفاوتی با بازی فلپی برد دیده نشد. موسیقی روی اعصاب میرود. اگه نباشد بهتر است.
  -
  -
  اجرا نمی‌شود
  -
  طراحی هنری بازی، گیم پلی‌ها و طراحی بازی همگی مشکلات زیادی دارند که باید برطرف شوند. حتی در تغییر روم‌های بازی به یکسان بودن resolution دقت نشده .
  -
  بهتر بود بجای استفاده از یک فریم برای Iron man از 2 فریم استفاده میکردید مثلا زمانی که کلید Space زده شد زیر پای کاراکتر آتش روشن شود.

3 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)