جزئیات اثر

جزیره ربات ها بازی ارسال شده توسط احمد کرمی پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۸ اثری از :احمد کرمی درباره اثر :سلام

جزیره ربات‌ها یکی از نمونه کارهای من است،برنامه نویسی در همه بخش‌های این دمو توسط من انجام شده است و همچنین به غیر از مدل‌ها و کاراکترها و انیمیشن کاراکترها، همه‌ی بخش‌ها توسط من طراحی شده است،لازم به ذکر است که حتی یک خط کد را از سورس دیگران برنداشته ام.

حتما دانلود کنید و از بازی کردن در این دمو لذت ببرید ،اسلحه‌های متنوعی در بازی گنجانده ام و تعداد کلیدهای به کار برده صفحه کلید در این بازی زیاد است.

منبع
Unity3d.Blog.ir
تصاویر :
دانلود بازی
2.75 از 2 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 27 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 46 /100
امتیاز فنی : 45 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  معلوم است خیلی زحمت کشیده اید اما من اصلا سر در نیاوردم باید چطور بازی کنم. بعد از ده دقیقه تلاش ناامید شدم و بازی را بستم.
  -
  معلوم است خیلی زحمت کشیده اید اما من اصلا سر در نیاوردم باید چطور بازی کنم. بعد از ده دقیقه تلاش ناامید شدم و بازی را بستم.
  -
  در نگاه اول بازی پر فیچری به نظر میاد اما متاسفانه عدم وجود راهنمای مناسب مانع میشه پلیر بدونه دقیقا باید چه کاری انجام بده.
  -
  متوجه نشدم چطور باید بازی کرد. بسیار کند اجرا میشود.
  -
  - می‌توانید کمی از شدت مه کم کنید. Minimap radar بزرگ بوده و جلوی دید را گرفته است.
  -
  ساخت بازی در این سبک نیازمند یک تیم با تجربه است . حتی منویی برای بازی در نظر نگرفتید و ابتدایی‌ترین مشکلات در برنامه نویسی مشهود هست.
  -
  بازی بسیار سنگین است - هدف بازی مشخص نیست بهتر بود آموزش اولیه به بازی اضافه شود - با کلید اسکیپ از بازی مستقیم بیرون میرود بهتر به بازی pause میشد.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)