جزئیات اثر

سکوی پیشرفته توسعه و انتشار بازی PLAYBOX فناوری ارسال شده توسط A.S ارسال شده در :۱۴۰۰/۱۰/۳ اثری از :
Mr. A. Shandiz
درباره اثر :پلی باکس چیست ؟
برنامه‌ی «پلی باکس» یک بستر ارائه بازی‌ها و نرم افزار‌ها برای پلتفرم PC در ایران است .

چرا پلی باکس ؟
عدم وجود یک بستر کامل و جامع برای نشر بازی‌ها و برنامه‌ها برروی PC در ایران یکی از مشکلات همیشگی توسعه دهنده گان این پلتفرم بوده و یکی از دلایل اصلی عدم پیشرفت و توسعه بازی‌ها در ایران بر روی این پلتفرم است .

پلی باکس چگونه کار میکند ؟
به عنوان کاربر تنها کافیست برنامه Playbox را نصب کنید تا به لیست بازی‌ها یا نرم افزار‌ها دسترسی داشته باشید به عنوان یک توسعه دهنده بعد از ساخت یک اکانت میتوانید بدون هیچ هزینه ای بازی یا نرم افزار خود را برای فروش و یا رایگان برای کاربران منتشر کنید تا کاربران آن را دانلود و استفاده کنند ، شبکه اجتماعی Playbox به کاربران امکان لایک ، نظر دهی روی محصولات و یا فالو کردن و گفتگو با سایر کاربران را نیز میدهد .

پلی باکس چه امکاناتی دارد ؟
در پلی باکس امکان انتشار تمامی بازی‌ها و برنامه‌های مبتنی بر ویندوز ، موبایل و وب میسر میباشد .
هسته Playbox از فناوری HTML5 و WebGL بطور کامل پشتیبانی میکند بنابراین فروش بازی‌های ساخته شده با موتورها از جمله یونیتی امکانپذیر بوده و بستر درامد براساس نمایش تبلیغات برای توسعه دهنده‌ها فراهم میباشد.
تنها کافی است پوشه بازی یا نرم افزار خود را فشرده و آن را از طریق پلی باکس منتشر کنید.
در Playbox بازی یا نرم افزار بطور خودکار در کامپیوتر کاربران بارگذاری (دانلود) شده و در کتابخانه آنها قرار میگیرد و کاربران میتوانند هرزمان بدون نیاز به اینترنت نیز برنامه شما اجرا کنند .

باتوجه به تست‌های موفقیت آمیز سیستم با سرمایه گذاری صحیح و تبلیغات هوشمند امکان دستیابی به یک اپ استور بزرگ و کسب سهم قابل توجهی از بازار فروش بازی‌ها و نرم افزارها بر روی رایانه‌های شخصی در ایران دور از انتظار نیست .

پلی باکس از زبان فارسی نیز بطور کامل پشتیبانی میکند .
حجم نرم افزار نیز فقط 85 مگابایت .
تصاویر :
5 از 2 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)