جزئیات اثر

دفاع از قلعه بازی ارسال شده توسط مهدی بیارجمندی پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۱۳ اثری از :مهدی بیارجمندی . درباره اثر :بازی دفاع از قلعه .

در این بازی باید از قلعه خود در برابر موجودات مهاجم محافظت کنید و با ارتقا تجهیزات و سربازان خود مراحل را طی نمایید .
بعد از طی کردن مراحل اصلی بازی می‌توانید در رقابت امتیازی آنلاین شرکت کنید و امتیاز کسب شده خود را در جدول رده بندی ثبت نمایید .
تصاویر :
2.72 از 9 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 37 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 48 /100
امتیاز فنی : 58 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  کنترل بازی سخت است. چون زمان بندی توپ اتوماتیک است و نمی‌توان مکان صحیحی را برای شلیک گلوله پیش بینی کرد. این که گلوله با تاخیر پرتاب شود خوب است و باعث چالش می‌شود. اما ای کاش تاخیر در شلیک به نسبت زمان تپ کردن و تعیین هدف بود. تا می‌توانستیم مکان برخورد را پیش بینی کنیم. آرت بازی را خودتان تولید نکرده این؟ دو بعدی بودن عکس شخصیت‌ها در منو و سه بعدی بودن دشمنان در بازی توی ذوق می‌زند.
  -
  بازی بسیار خوبیه و از لحاظ سختی خیلی خوب بالانس شده بعلاوه انیمیت خوب و کاراکترهای با ویژگی‌های مختلف و سیستم ارتقا بازی همه و همه خیلی خوب طراحی شده اند.
  -
  بازی خیلی حوصله سر بر است. خیلی معلوم نیست کجا بزنم تیرم تاثیرش بیشتره. و از جون دشمن چقدر مونده. تنوع گیم پلی پایینه و همچنین سرعت شلیک هم بسیار پایینه که باعص خسته شدن بازیکن میشه.
  -
  -
  آرت بسیار عالی
  -
  طراحی بازی خوب کار شده و موسیقی جالبی داره .سختی بازی بالانس خوبی داره ولی در ادامه خیلی دشوار میشه. بازی نیازمند ویژگی‌های جدید در مکانیسم هاست تا بتونه مخاطب رو جذب کنه.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)