جزئیات اثر

آبرنگ بازی ارسال شده توسط سروش عباسی پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۴ اثری از :برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه فرمایید.

www.whiteco.com
درباره اثر :وقتی ما بچه بودیم خیلی با رنگ‌ها بازی می‌کردیم . یه خوبی رنگ‌ها اینه که هیچ وقت کسل کننده نمی‌شن . خدا می‌دونه ما چند تا رنگ تو دنیا داریم ! گاهی اوقات به یه رنگ نگاه می‌کنیم و از خودمون می‌پرسیم این چه رنگیه ؟ با این بازی ما می‌خوایم با شما به دنیای رنگ‌ها سفر کنیم . خودتون رو برای یه سفر تموم نشدنی آماده کنید !بازی این طوریه که یه رنگ هدف دارین و شما باید رنگ هدف رو با ترکیب رنگ‌های پایه بسازین .
شما ۴ تا تالار دارین که هر کدوم با عکس نقاش‌های معروف مشخص هستند . هر تالار ۱۶ مرحله داره . هر مرحله رو که برنده بشین با توجه به این که چقدر به رنگ هدف نزدیک بودین بازی به شما از ۱ تا ۳ قلمو می‌ده . با این قلمو‌ها می‌تونید مراحل بعدی رو باز کنید . علاوه بر این ، بازی برای هر مرحله به شما امتیاز هم می‌ده که می‌تونید ثبت نام بکنید و امتیازتون رو ثبت کنید و با دوستاتون به رقابت بپردازین. اسامی نفرات برتر رو هم می‌تونید در لینک زیر ببینید.اسامی نفرات برتر:
www.whiteco.net/competition


بعضی از رنگ‌ها رو مستقیم نمی‌شه ساخت و باید از ۱۲ خونه‌ی اضافی برای ذخیره‌ی رنگ هایی که ساختین استفاده کنید تا بعدا با ترکیب این رنگ‌ها رنگ جدید بسازین.توجه : سه رنگ زرد ، صورتی ، فیروزه ای برای ساختن بعضی رنگ‌ها کمکتون می‌کنه و شاید هم اجباری باشه . اگر می‌بینین که ساختن یه رنگ خیلی سخته می‌تونید از این رنگ‌ها استفاده کنید .

اما بازی به این جا ختم نمی‌شه، در بازی یک معما هم وجود دارد. برای این که بدونید معما چیه بهتون پیشنهاد می‌کنم هر چه سریع‌تر بازی رو نصب کنید و «افسانه‌ی ژرسیس» رو بخونید. در انتهای افسانه‌ی ژرسیس یک صفحه برای راهنمایی شما وجود دارد که می‌تونید از آن استفاده کنید.


توجه: فقط ۱ درصد از مردم توانایی حل معمای افسانه‌ی ژرسیس را دارند. اگر فکر می‌کنید جزء آن یک درصد هستید پیشنهاد می‌کنم هر چه سریع‌تر بازی رو شروع کنید.اسم کسانی که معما را حل کنند در لینک زیر قرار می‌گیرد.اسامی کسانی که معمای افسانه‌ی ژرسیس را حل کرده‌اند:
www.whiteco.net/competitionبازی رو می‌تونید از لینک زیر دانلود کنید.

http://cafebazaar.ir/app/com.DrMac.watercolor/?l=fa
تصاویر :
1.5 از 5 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 37 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 26 /100
امتیاز فنی : 31 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  ایده بازی عالی بود. ولی ما فقط پنج دقیقه داشتیم باهاش ور می‌رفتیم تا بفهمیم چی به چیه و بازی از ما چی می‌خواد. آموزش باید داخل بازی به صورت تعاملی قرار بگیره. بازی ای که خودش در مورد رنگهاس چرا گرافیکش چنگی به دل نمیزنه...
  -
  بهتر بود در آغاز بازی راهنمایی وجود داشت که نحوه‌ی بازی توضیح داده بشه و برای پلیر شروع مبهمی نداشته باشه.
  -
  رابط کاربری گنگ است.
  -
  اجرا نشد
  -
  اجرا نشد
  -
  ایده‌ی خوبی در طراحی بازی داشتید. و روند سختی مراحل متعادل هست. ولی رابط کاربری بازی خوب نیست . به شخصه در ابتدا مکانیسم بازی رو متوجه نشدم، مخصوصا این که این بازی برای رنج سنی پایین ساخته شده و باید یک آموزش ساده در ابتدا داشته باشه. بازی مربوط به رنگ هاست و بهتره کمی در طراحی هنری بازی تغییراتی بدید که جذابیت بیشتری برای کودکان داشته باشه. به اضافه این که با خلاقیت می‌تونید بین مراحل، بازی‌های کوچکی طراحی کنید که روند بازی برای کودکان خسته کننده نباشه.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)