جزئیات اثر

بازی آنلاین سبقت بازی ارسال شده توسط امیررضا انواری پلتفرم ها : اندروید آیفون ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۹ اثری از :تیم پاپاتا استودیو:
سید مسعود پزشک زاده
حسین مزروعی
حمید راست قلم
میثاق آقاخانی
امیررضا انواری
درباره اثر :سبقت اولین بازی ریسینگ آنلاین و همزمان (Real time) موبایلی ایرانی است. این پروژه در حال حاضر در مراحل تولید قرار دارد. استودیو مستقل بازی سازی پاپاتا، سازنده عناوین برگزیده ای همچون رویای نیوتن (نقد وبسایت ترنجی http://goo.gl/eRQwJC) و چیکیجا (معرفی وبسایت دیجیاتو http://goo.gl/iY9Gn6) در حال ساخت بازی مالتی پلیر سبقت است. استودیو پاپاتا از تیم‌های مستقل بازی سازی داخلی است که بدون دریافت حمایت مالی از سازمان‌ها و نهادهای خصوصی و دولتی و با صرف هزینه‌های شخصی تشکیل شده و با تکیه بر تخصص و استعددهای فردی به تولید بازی‌های با کیفیت داخلی برای پلتفرم‌های اندروید و IOS می‌پردازد.
بازی سبقت ساخته شده تا به گیمرهای ایرانی احساس هیجان مسابقه با خودروهای ایرانی و خارجی با حریفانی واقعی را منتقل کند. این بازی در سبک مسابقات جهانی Drag ساخته شده و حریفان در مسیر مشخص بر سر زمان و سرعت عمل تعویض دنده و استفاده به موقع از شتاب دهنده‌ها رقابت می‌کنند. در سبقت بازیکنان با خرید ماشین می‌توانند به تقویت و افزایش سرعت و شتاب ماشین بپردازند و در مسابقه با حریفان واقعی، در جاده‌های ایرانی مهارت خود را محک بزنند و امتیاز بگیرند. جنگ اصلی بر سر تصاحب بهترین جایگاه در جدول رنکینگ بهترین رانندگان است اما رقابت بر سر خرید بهترین و گرانقیمت‌ترین ماشین‌های بازی و اسپرت کردن آنها مثل دنیای واقعی بسیار هیجان انگیز است. بازیکنان با برد و باخت هایی که در مقابل هم بدست خواهند آورد، امتیاز تجربه خود در بازی را ارتقاء خواهند داد و با امتیاز "دست فرمون" که با برد در مسابقات بدست خواهد آمد در جدول رنکینگ قرار خواهند گرفت.
تصاویر :
1.88 از 4 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 0 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 0 /100
امتیاز فنی : 0 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۳:۰۷

  متاسفانه در ابتدای بازی که برای ساخت اکانت اقدام می‌کنیم هیچ وقت لود بازی تمام نمی‌شود و اصلا نتوانستیم وارد بازی بشویم. لطفا قبل از نوبت دوم داوری به این اشکال رسیدگی کنید.
  -
  بعد از ثبت نام وارد بازی نمی‌شود
  -
  بازی اجرا نشد.
  -
  -
  آرت بسیار عالی

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)