جزئیات اثر

مجموعه بازی حریم بازی ارسال شده توسط محسن پیری زاده پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۳۱ اثری از :محسن پیری زاده درباره اثر :بازی حریم، یک بازی چند اپیزودی در سبک ماجراییِ ترسناک است که داستان جوانی را روایت میکند که با وجود هشدار اهالی منطقه درباره جنگلِ مرموزِ اطراف منطقه، به دنبال کشف حقایق پا به جنگل نفرین شده میگذارد.
داستان‌ها و روایت‌های زیادی در بین اهالی منطقه، درباره جنگل مرموز، دهان به دهان میگردد که از این روایت ها، وجود اجنه خبیث که این جنگل را حریم شخصی خود میدانند و ورود هیچ فردی به این جنگل را نمی‌پذیرند از همه معتبر‌تر است...

توجه: برای درک مناسب از بازی حریم و تجربه حس واقعی ترس در بازی، حتما از هندزفری یا هدفون استفاده نمایید.
تصاویر :
1.07 از 7 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 30 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 43 /100
امتیاز فنی : 33 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۳:۰۷

  بازی اتمسفریک خوبی بود، راستش ترسناک نبود. برای مثال وقتی یه جعبه بزرگ روی آدم می‌افته و به اندازه یه گله گوسفند خون از زیرش میاد بیرون این آدمو نمی‌ترسونه، یه حس غیر منطقی و شاید خنده دار به آدم القا می‌کنه. باید در انتخاب ری اکشن بازی نسبت به اشتباهات کاربر دقت بیشتری کنید. موفق باشید.
  -
  با شروع بازی همه‌ی تله‌ها پلیر رو راحت می‌کشه و اصلا هیچ احتمالی نمیده که الآن قراره یه اتفاقی براش بیفته ! در ادامه روند بازی بهتر میشه.
  -
  خشونت بازی بیش از حد بالاست و در این باره اخطاری به بازیکن داده نمیشود. معماهای بازی تکراری است.
  -
  -
  بسیار عالی
  -
  بازی روند داستانی تقریبا مناسبی دارد. با این حال در قسمت گیم پلی بازی کمی تغییرات باید صورت بگیرد. درست است که یک سری از ویژگی‌های معماها و مکانیزم‌ها باید ثابت باشند ولی کمی تغییرات در پیاده سازی باید انجام بشه. متاسفانه برای گذر از هر قسمت باید بازی را دوباره انجام داد و این روش مناسبی برای حل معماها نیست.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)