جزئیات اثر

آقای آنجلو بازی ارسال شده توسط امیرحسین مرادی مقدم پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۸ اثری از :تیم بازی سازی Avena :
امیرحسین مرادی مقدم
درباره اثر :سلام
داستان این بازی درباره پلیسی به نام آنجلو ویچی است که ماموریت دارد تا رییس مافیای مواد مخدر را ازبین ببرد و در این راه همکارش سارا نیلون از طریق بیسیم به او کمک می‌کند
ویژگی‌های بازی :
-دو پایان متفاوت(بستگی به انتخاب‌های بازیکن دارد)
-اسلحه‌های فراوان و متفاوت
-سیستم انتخاب دیالوگ
سبک بازی action shooter 2d است و گیم پلی بازی جالب و دارای مراحل بمب گزاری و تعقیب و گریز است

توجه : بازی به خاطر مشکل با زبان فارسی, با زبان انگلیسی ساخته شده است و ما تلاش کردیم را از جملات روان و آسان استفاده کنیم.
تصاویر :
دانلود بازی
2.32 از 19 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 42 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 42 /100
امتیاز فنی : 45 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  در نوع خودش بازی سرگرم کننده و هیجان انگیزی بود. منوی ابتدایی و گویش text to spech خیلی ضعیف و مصنوعی است. بزرگترین اشکال طراحی بازی آن آموزش متنی داخل بازی است. امروزه هیچ کس آموزش متنی را نمی‌خواند شما باید به صورت ناخودآگاه به او آموزش بدهید.
  -
  بازی خوبیه اما در بخش گرافیک نیاز به گذاشتن زمان و تلاش بیشتری داره و روند بازی در کشتن دشمنان زود تکراری می‌شود که بهتر هست با گذاشتن روش‌های مختلف کشتن بازی جذابتر بشه.
  -
  کنترل‌های بازی راحت و مناسب نیست. خشونت بازی زیاد است. صحنه سازی و داستان بازی خوب است و جذاب است. انواع اصلحه جذاب است.
  -
  -
  بهتر است بازی را بومی سازی کنید
  -
  بازی طراحی خوبی داره و تقریبا سختی بازی متعادل هست با این حال روی قسمت فنی و پویانمایی بازی باید کار بشه.
  -
  بهتر بود غیر از موزیک پس زمینه صدا‌های دیگر هم وجود داشت مثل صدای شلیک گلوله، تیر خوردن و حرکت کردن... - زمانی که شخصیت بازی میمیرد هیچ اتفاقی نمیافتد.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)