جزئیات اثر

مرد چاقالو بازی ارسال شده توسط محمد ملا محمد پلتفرم ها : Windows ارسال شده در :۱۳۹۴/۳/۱ اثری از :طراح بازی، نویسنده، برنامه نویس، آرتیست و صدا گذار: محمد ملا محمد

کاری از گروه تیرنام
درباره اثر :داستان بازی اینه که عده ای سر مرد چاقالو کلاه می‌ذارن و همه پولاشو بالا می‌کشن. حالا مرد چاقالو با دست خالی می‌خواد بره و پولاشو پس بگیره. سبک بازی مخفی کاری است و در بازی باید طوری مراحل را پیش ببرید که کسی متوجه حضور شما نشود.
تصاویر :
دانلود بازی
3.5 از 3 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 51 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 41 /100
امتیاز فنی : 49 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۳:۰۷

  بازی سرگرم کننده ای بود، حس مخفی کاری به خوبی منتقل میشد، اما گرافیک مناسب این سبک نبود. برای لحظه مردن و بردن یک افکت ترنزیشن درست کنید.
  -
  ایده و طراحی بازی خیلی خوبه و لول‌ها خیلی خوب تنظیم شدن.چیزی که خیلی تو چشم می‌خوره گرافیک بازیه که البته در نوع خودش جالبه ولی افزایش افکت‌های تصویری برای یه همچین بازی ای می‌تونه جذابیت رو بیشتر کنه و البته نکته‌ی دیگری که بازی داره موسیقی مناسب با تم بازی است که خوب انتخاب شده
  -
  آرت بازی تقویت شود، بازی طوری نشود که با امکانات موجود قابل تمام کردن نباشد. مثلا اگر صندلی را اشتباها پرت کرد و برای اتمام مرحله صندلی لازم بود، باز هم صندلی قابل پیدا کردن باشد.
  -
  -
  سبک پیکسل بازی خوب بوده و لی احتیاج به پرداخت بیشتری دارد تا از حالت خالی بودن فضا کاسته شود. مثلا تصاویر پس زمینه‌ی دو لایه کمک خوبی خواهد کرد.
  -
  بازی ایده و دیزاین جالبی داشت. در این قسمت خیلی خوب کار کردید. با این حال فرمت گرافیکی که در بازی در نظر گرفته اید در قسمت‌های مختلف متفاوت هست. بازی نیازمند طراحی هنری بهتری هست تا مخاطب رو جذب خودش بکنه.
  -
  صدای بازی شدیدا بلند است - مراحل بازی خیلی زود سخت می‌شود.

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)