جزئیات اثر

تربیت خلاقانه در بازی سازی مقاله ارسال شده توسط احمد کرمی ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۸ اثری از :احمد کرمی درباره اثر :نگاهی کوتاه اما متفاوت در طراحی و برنامه نویسی بازی‌ها

منبع
Unity3d.Blog.ir
تصاویر :
دانلود مقاله
4.5 از 1 امتیاز
امتیاز کل : 35 /100

1 نقد داور

  • دکتر محمدحسین رضوانی ۱۳۹۴/۶/۱۹ ۰۸:۰۹

    این اثر به بیان نکاتی برای تربیت خلاقانه به کمک بازی‌های رایانه ای می‌پردازد. نویسنده به نقش موثر وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش در این حوزه اشاره کرده و به درستی مورد تاکید قرار داده است. همگی می‌دانیم این دستگاه‌ها و نهادها در ایران کم‌ترین اثر را داشته اند و کم کاری و اهمال شدیدی در خصوص بازی‌های رایانه ایدر این حوزه انجام شده است. من با نظر انتقادی آقای احمد کرمی در خصوص این موضوع کاملا موافق هستم. در آنالیزهای داوری آثار آقای کرمی به موارد ضعف آثار ایشان از منظر اصول مقاله نویسی برای همایش‌ها اشارات بسیار داشته ایم و بنابراین در این آنالیز از ذکر مجدد این موارد ضعف خودداری می‌کنیم. امتیاز این اثر آقای کرمی از آن جهت بالاتر است که موضوع و زاویه نگاه ایشان بسیار مهم بوده و دست روی یکی از نقاط ضعف اساسی در کشورگذاشته و کم کاری مسئولین حوزه‌های آموزش را به چالش کشیده است.
    علیرغم ضعف ساختاری در این اثر و سایرآثار این نویسنده محترم، از ایشان به جهت مشارکت در بخش مقالات همایش تشکر می‌کنیم و امیدواریم در سال‌های بعد با دیدی تحلیلی و به دور از عجله اقدام به ارسال اثر نمایند.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)