جزئیات اثر

بازی عصاره 2 بازی ارسال شده توسط علی کوهی پلتفرم ها : اندروید ارسال شده در :۱۳۹۴/۱/۱۵ اثری از :علی کوهی
ابوالقاسم نجفی
جلیل کارگر
درباره اثر :بازی مهیج عصاره؛

میوه‌ها و آیتم‌های متنوعی وارد صحنه میشن، تا اونا رو از دست ندادیم باید سریع به سمت آبمیوه گیر پرتابشون کنیم،
میوه‌های کرم خورده، بمب و... رو از صحنه بیرون میکنیم و با سنگ میزنیم تو سر سوسک‌های مزاحم بازی تا بتونیم یه رکورد خوب به دست بیاریم و به صورت آنلاین اونو به اشتراک بذاریم؛

همچنین هرچی بیشتر بازی کنیم میتونیم پول بیشتری جمع کنیم و از قسمت فروشگاه بازی اقدام به خرید سوسک له کن و یا اسپری کنیم تا راحت‌تر بتونیم از شر سوسک‌ها خلاص بشیم.


بازی عصاره دارای مجوز ساخت و نشر از بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای می‌باشد و دارای سبکی متفاوت است و با توجه به پارامترهایی که در آن رعایت شده است امیدواریم بتواند جذابیت فراوانی را برای کاربران به ارمغان آورد.

برای دریافت بازی عصاره، می‌توانید از لینک پایین استفاده کرده و یا به کافه بازار مراجعه فرمایید.
بازی عصاره در کافه بازار
http://cafebazaar.ir/app/com.csi.osare/?l=fa
تصاویر :
دانلود بازی
2.12 از 8 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 44 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 37 /100
امتیاز فنی : 49 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  ایده قشنگی داشت، برای سبک آرت از بازی فروت نینجا الهام بگیرید. کاش برای داورها رمزی قرار می‌دادید که نیازی به خرید نداشته باشند! بازی خوبی بود
  -
  ایده‌ی بازی قابلیت کار زیادی داره تا بازی جذابتر بشه. سختی بازی مناسب نیست و تا پایان روند سادشو حفظ می‌کنه و اتفاق چالش برانگیزی در بازی رخ نمی‌ده که پلیر رو محو بازی کنه.البته بخش خرید از نکات مثبت و خوب بازی هست.در کل جای کار خیلی بیشتری داره.
  -
  آرت بازی جذابیت لازم رو نداره. گیم پلی بازی هم جذب کنندگی لازم رو نداره. آدم زود حوصلش سر میره. کمی گیم پلی کند هست برای همین حوصله سر بر شده.
  -
  -
  بخش زیادی از موفقیت این سبک بازیها وابسته به تاثیرگذاری حسی بازیکن است که می‌توان با افکتهای صوتی و particle system و Decal به آن دست یافت.
  -
  بازی طراحی و روند خوبی داره. با این حال جذابیت بازی بعد از مدتی کم میشه.باید تغییراتی در گیم پلی ایجاد بشه.

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)