جزئیات اثر

بازی نامه مبارک بازی نامه ارسال شده توسط میلاد بنکدار سخی ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۳۰ اثری از :حسام مشفق و میلاد بنکدار سخی درباره اثر :بازی "مبارک" در سبک رمان تصویری(Visual Novel) یا داستان تعاملی(Interactive Storytelling) است. سبک "داستان تعاملی" شکلی از بازی‌های دیجیتال است که بازیکن در یک چارچوب مشخص با انجام یک رفتار یا صدور یک دستور بر روایت داستان اثر می‌گذارد. گاهی بازیکن در جایگاه قهرمان داستان قرار می‌گیرد و گاهی در جایگاه دانای کل داستان. در چنین سبکی مخاطب جذب فضایی می‌شود که به وسیله صدا، موسیقی، گرافیک، داستان و گفتگوها به وجود آمده است. داستان‌های تعاملی همواره شامل داستان‌های فرعی چندگانه و پایان‌های مختلف بر اثر انتخاب گزینه‌های متفاوت بازیکن می‌شوند.
بازی مبارک نه تنها چنین ویژگی هایی را در خود حفظ کرده بلکه از آن فراتر رفته و با اقتباس از نمایش خیمه شب بازی قدرت انتخاب بازیکن را از یک شخصیت مشخص به دیگر شخصیت‌ها نیز تعمیم داده تا حس یک استاد خیمه شب باز را تداعی کند که به جای شخصیت‌های داستان تصمیم می‌گیرد.همچنین در میان پردهای بازی مقداری مینی گیم و پازل وجود دارد.که بازیکن باحل‌کردن آن‌ها امتیاز و جایزه می‌گیرد.
نظر به اینکه بازی مبارک مراحل پایانی ساخت را طی می‌نماید و بزودی به بازار عرضه می‌شود جهت اسپویل نشدن داستان از گذاشتن لینک دانلود معذور می‌باشم
تصاویر زیر قسمت هایی از بازی را نشان می‌دهد.
تصاویر :
2.88 از 4 امتیاز

0 نقد داور

0 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)