جزئیات اثر

بتلفیش بازی ارسال شده توسط امید صادقوند پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۷ اثری از :سازنده: امید صادقوند
موسیقی: حمیدرضا نیکوفر
درباره اثر :هیولاهای دریایی به سرزمین‌های آبی مختلفی حمله می‌کنند و دریا‌ها و اقیانوس‌ها را به مناطقی ممنوعه تبدیل می‌کنند. سلاحها و رباتهای پیشرفته ای که به صورت خودکار هیولا‌ها را در دریاها تشخص میدهند، ساخته میشود تا این هیولا‌های دریایی سریعتر نابود شوند این هیولاهای دریایی روز به روز، بیشتر و بیشتر می‌شوند و بشر بیشتر احساس ناامنی میکنم، بنابراین بشر به فکر این میافتاد تا راهی سریع برای نابودی آنها پیدا کند و بعد از یک سال تلاش، نرم افزار بازی ای را تولید می‌کنند به نام «بتلفیش» تا تمام مردم در خانه‌های خود به نابودی سریعتر این هیولا‌های دریایی کمک کنند.

بتلفیش یک بازی استراتژی به سبک دفاع از قلعه خیلی هیجانی و سریع است که جنگ با هزاران هیولا و غول‌های دریایی را به نمایش میگذارد، این هیولا‌های دریایی سرزمین‌های مختلفی رو به تصرف خود درآورده اند که تعداد این مناطق 25 عدد نقشه با گرافیک زیبا و فانتزی میرسد. بازی بیش از 170 مرحله متنوع، هیجان انگیز و سرگرم کننده دارد که با در اختیار داشتن سلاح‌ها و تجهیزات فراوان به جنگ این مجودات دریایی فانتزی میروید و در مراحل بالاتر غول‌ها و باس فایت‌های بزرگی از هر سرزمین مراقبت میکنند که بعد از شکست دادن آنها به مراحلی با چالش‌های جدیدی وارد میشوید.

بتلفیش به غیر از حالت داستانی، حالت بسیار زیبایی را در خود گنجانده که «میدان مسابقات» است، در میدان مسابقات تمام کاربران میتوانند مبارزاتی رقابتی و انتقام جویانه ای بین هم انجام دهند. در مسابقات هر کسی بیشتر هیولای دریایی به نوعی خاص نابود کند در صدر جدول بهترین شکارچیان قرار میگیرد.

کسب افتخارات در جشنواره ها:
دیپلم افتخار بهترین بازی موبایل سال ایران
دیپلم افتخار بهترین بازی استراتژی سال در چهارمین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران

----

تغییرات بروزرسانی جدید در جشنواره:
- باز شدن سرزمین پنجم و اضافه شدن 5 نقشه گرافیکی جدید به همراه 15 ماموریت جدید
- اضافه شدن 3 دشمن جدید و مخفی
- ارتقاء قدرت برج‌ها از سطح 40 به سطح 45 «قدرت تمام برج‌ها تا سطح 45 ارتقاء میابند»
- سطح خمپاره افزایش یافت «خمپاره از سطح 20 به 25 ارتقاء میابد»
- دو برابر شدن قدرت و قطر خمپاره
- بهبود گرافیک بازی و روشن‌تر شدن تصویر
- تغییر جهت برف در مراحل برفی
- نمایش پیغام جایزه روزانه برای هر دو پروفایل‌ها به صورت جداگانه بروی گوشی(ناتیفیکیشن)
- اضافه شدن، گرفتن الماس رایگان
- رفع برخی مشکلات در مراحل
- رفع مشکلات دیگر
تصاویر :
دانلود بازی
2.42 از 19 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 63 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 73 /100
امتیاز فنی : 83 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  بدون شک بازی بتلفیش یکی از چند بازی برتر ایرانی در سبک تاور دیفنس است. تنها اشکال بارزی که می‌توان به آن گرفت کمبود نوآوری است. با آرزوی موفقیت.
  -
  بازی به طرز شگفت انگیزی در همه‌ی بخش‌ها عالیه! مهمترین نکته اینه که مطابق با استانداردهای جهانی ساخته شده.بالانس مراحل، سیستم ارتقا و تنوع دشمنان و البته واحدهای خودی در کنار موزیک و گرافیک مناسب مطمئنا نیاز به صرف زمان زیادی داره که این بازی به خوبی از عهده‌ی این کار براومده.
  -
  کیفیت کار خیلی خوبه، تبریک میگم.
  -
  آرت بسیار عالی
  -
  یکی از بهترین بازی‌های این جشنواره بازی جنگ ماهی هاست. در همه‌ی بخش ها، بازی بسیار عالی طراحی شده . به شخصه از آرت و موزیک زیبای بازی لذت بردم . طراحی مراحل و سیستم‌های ارتقای بازی نشان دهنده‌ی این هست که بازیساز درک درستی از یک بازی tower defence داشته.

3 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)