جزئیات اثر

خط سفید بازی ارسال شده توسط امین بابادی پلتفرم ها : آیفون ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۳ اثری از :طراح بازی و برنامه نویس: امین بابادی
موسیقی و صداگذاری: معین مجدالاشرافی
گرافیست: زهرا روحانی
درباره اثر :هدف از این بازی آموزش قوانین شهروندی از طریق شبیه‌سازی رانندگی سه بعدی است. بنابراین مکانیزم اصلی این بازی رانندگی است که در فضای شهر اتفاق می‌افتد. فضای درون بازی یک نمونه کوچک از فضای شهری است و بازیکن همواره در حال رانندگی در این فضا خواهد بود. در این بازی چندین ماموریت رانندگی مختلف وجود دارد که بازیکن در نقش یک راننده حین انجام هر کدام از این ماموریت‌ها باید تلاش کند مشکلات موجود در شهر خود را برطرف نماید. به ازای انجام هر ماموریت، مقدار خاصی پول به بازیکن پرداخت می‌شود و پس از انجام هر ماموریت بازیکن می‌تواند با مقدار پول‌هایی که جمع‌آوری کرده است، اقدام به خرید ماشین‌های جدیدتر نماید. بنابراین، بازیکن همواره سعی می‌کند از طریق کسب درآمد، ماشین‌های جدیدتر خریداری کند.
1.4 از 5 امتیاز
امتیاز ایده وطراحی بازی : 38 /100
امتیاز گرافیک و موسیقی : 42 /100
امتیاز فنی : 51 /100

1 نقد داور

 • تیم داوری بخش گیم ۱۳۹۴/۴/۱۲ ۱۲:۰۷

  بازی بار فرهنگی بسیار ارزشمندی دارد. مودهای متنوع بازی سرگرم کننده و جالب هستند. از نظر فنی روی گوشی‌های متوسط بازی کند می‌شود (لگ دارد). آیا برای تولید این بازی از شهرداری حمایت مالی دریافت نموده اید؟
  -
  نیاز به اضافه کردن مولفه هایی داره که به جذابیت بازی اضافه کنه و پلیر رو ترغیب به ادامه بازی کنه.
  -
  روونتر کردن حرکت خودرو‌ها میتواند کمک کند. مفهوم‌تر کردن ماموریت‌ها هم لازم است.
  -
  -
  بسیار خوب. بهتر است در اندازه‌ها و تناسبات بازنگری کنید. سبک فضا کارتونی ولی ماشینها REAL هستند.
  -
  بازی شبیه ساز خوبی هست. اگر برای هر قسمت (ماموریت) مراحل مختلفی طراحی می‌کردید بازی جذابیت بیشتری پیدا می‌کرد. متاسفانه در قسمت فنی سیستم شبیه سازی رانندگی کمی ضعیف کار شده. با این حال صدا و موسیقی تقریبا مناسب هست.

1 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)