جزئیات اثر

بازی سازی و موانع آن مقاله ارسال شده توسط احمد کرمی ارسال شده در :۱۳۹۴/۲/۲۸ اثری از :احمد کرمی درباره اثر :به صورت مختصر برخی از مشکلات طراحی و برنامه نویسی بازی‌ها مطرح شده است.
راهکاری برای آن رائه نداده ام زیرا این راه کارها تنها از طریق مسئولان قابل حل است.
تصاویر :
دانلود مقاله
5 از 1 امتیاز
امتیاز کل : 25 /100

1 نقد داور

 • دکتر محمدحسین رضوانی ۱۳۹۴/۶/۱۹ ۰۳:۰۹

  این اثر به بیان نکاتی برای رشد و ارتقای هنر-صنعت بازیسازی در ایران می‌پردازد. مطالبی که عنوان شده است صرفا یک سری راه حل می‌باشد که حاصل بارش فکری یا نظرات و تجربیات خود نویسندهاست.به روش تحقیق و مراجع اصلا اشاره نشده است. با عرض پوزش از نویسنده اثر باید اعلام کنیم اصلا نمی‌توان نام مقاله را بر روی این اثر گذاشت.
  اثر به لحاظ ساختاری خوب سازماندهی نشده است و بیان آن کاملا به دور از اسلوب ارائه مطالب علمی و فنی است. مهم‌ترین ضعف‌های اثر به قرار زیر هستند:
  1- اثر به فرمت یک مقاله نوشته نشده و هیچ توجهی به Template ارائه شده از سوی مسئولین همایش نشده است! حتی چکیده و نتیجه گیری و سایر قسمت‌های بدیهی مقالات علمی در اینجا به چشم نمی‌خورد!
  2- مطالب مطرح شده صرفا یک گردآوری از دغدغه‌های هنر-صنعت بازیسازی رایانه ای می‌باشد که با توجه به تجارب شخصی نویسنده و سایت‌ها و سایر مراجع تهیه شده است.
  3- از مراجع و رفرنس‌ها در متن مقاله اصلا استفاده نشده است!
  4- نویسنده محترم فقط به بیان نظرات خود پرداخته است و مقایسه تطبیقی با سایر نظرت انجام ندادهاست.
  5- نتیجه گیری پایانی در مورد اثر وجود ندارد!
  با این حال، از این نویسنده محترم به جهت مشارکت در بخش مقالات این همایش تشکر می‌کنیم و امیدواریم در سال‌های بعد با دیدی تحلیلی و به دور از عجله اقدام به ارسال اثر نمایند.

2 نظر (نمایش فقط برای صاحب اثر)